• Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün sağlıkla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sabah saatlerinde Ay Tutulması gerçekleşirken, kararsız kaldığınız konuların, belirsizlik içeren durumların netleştiğine tanık olabilirsiniz. Hareket geçme enerjinizi faydaya veya zarara çevirmek sizin elinizde.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün sabah saatlerinde Ay tutulması gerçekleşiyor. Gün içinde önemli bir haber alabilir alabilir, şaşırtıcı bir telefon/mesaj alma durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. İlahi adalet, yasal konular, vicdan ve eşitlik konuları gündeminizde olabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün yaşamınızdaki mevcut düzenden çıkma, hedeflerinizi gerçekleştirme isteği artabilir. İsteklerinizle şu anki yaşam koşullarınız bağdaşmayabilir. Yapabileceklerinizin sınırlı olduğunu hissedebilirsiniz. Günü ve akışı kontrol etmek için şartları zorlamamalı.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün ikili ilişkilerde önemli konuşmalar yapılabilir. Karşınızdaki partneri, partner adaylarını daha açık ve net bir şekilde görebilirsiniz. İlişkilerde gizli durumların kalmayacağı, bir süredir göz ardı edilen konuların artık konuşulabileceği bir zaman. Yalnızlar, ilişki isteği ve ihtiyacında olabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün mevcut yaşamınızdaki zorunluluklar, görevler ve mecburiyetlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu ise iş veya özel hayatınızda ortaya çıkabilir. Kendi isteklerinizle koşulların gerektirdikleri uyuşmayabilir. İş-özel hayat arasında bir denge kurmak gerekebilir.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün çocuklarla ilgilenmeye, çocukların hayatıyla ilgili düzenlemeler yapmaya, geleceklerini düşünerek araştırmalara girmeye açıksınız. Bazı aşk ilişkilerinde küslük, alıngalık durumları söz konusu olabilir. Bazı Başaklar geçmişteki anılara dönebilir; nostalji ve geçmişi düşünerek bugünü yönetme eğiliminde olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün uyum ve anlayış, fedakarlık konularında sorgulama içinde olabilirsiniz. Alma-verme dengesizliğine girdiğiniz ilişkilerde kriz ve tıkanıklık olabilir. Bu dengeyi sağlama odaklı hareket ettiğinizde ise ilişkilerde iyileşme görebilirsiniz. İnsanların söylemlerine göre hareket etmemeli.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün seyahatler, eğitim konuları gündeminizde olabilir. İleriye dair planlamalar içerisine girebilirsiniz. Gün boyu anda olmaktan ziyade geçmişte veya gelecekte olabilirsiniz. Önemli rüyalar görülebilir. Bilinçaltı haberleri ve işaretleri söz konusu olabilir. Dikkate almalı.

YAY BURCU YORUMU

Bugün harcamalar, yatırımlar ve zorunlu ödemeler gündeminizde olabilir. Kendinizi keşfetme, yeteneklerinizi ortaya çıkarma ve özgüveni güçlendirme adına uygun bir zemin hazırlayan Ay tutulması ile, yaşamı yalnızca materyal tarafıyla ele almamalısınız. Önünüze gelen deneyimlerin size vermek istediği mesajları keşfetme zamanı.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün burcunuzda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Uyku düzensizliği ve etkileyici rüyalarla güne başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki bir süredir devam eden konuda netleşme ve sonuçlanma elde edebilirsiniz. Hata ve yanlışları kendiniz ve etrafınız için daha açık ve net görmeye çalışmalısınız. Düzene ve alışkanlıklara tutunarak gelişimi ve ilerlemeyi bloke edebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün uçlarda duygu ve düşüncelerden, ya hep ya hiç eğiliminden uzak durmalı. Her türlü ilişkide aşırı yakınlık sorunları tetikleyebileceği gibi, aşırı uzaklık ve kendi dünyanıza çekilme de olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Trafik, seyahat ve iletişimde dikkatli olunması gereken bir gün. İlahi korunmalarla karşılaşabilirsiniz. Çok fazla düşünerek kendinizi strese sokmayın.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün anda kalmak yerine daha çok geçmişe veya geleceğe odaklanabilirsiniz. Yaşamınızda size stres veren, size yük olan bir durum veya konudan uzaklaşmak isteyebilir, bu doğrultuda yeni kararlar ve adımlar içerisinde olabilirsiniz. İş hayatı ve aylık kazançlarla ilgili araştırma, iyileşme isteği ve aktif bir gündem söz konusu olabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM