Gizlilik ve Kullanım

kisirliktedavisi.net sitesinde bulunan ve yer alan yazılar, makaleler telif hakları yasası gereği yazılı izin olmaksızın ticari olarak kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve herhangi bir yazılı, sözlü platformlarda yer alamaz.

kisirliktedavisi.net sitesi içerisinde Galeri sekmesinde bulunan videolar ve görseller, yayın ve yayıncıların barındırdığını sitemiz olan kisirliktedavisi.net te herhangi bir video barındırmamaktadır. Sitemizde yayınlanan videolar videoyu paylaşılan platforma bağlı ve orada bulunan yayın ve yayıncıya bağlıdır. Video sahibi videonun kisirliktedavisi.net te site ziyaretçilerine gösterilmemesi sağlaması için info@kisirliktedavisi.net e bildirdiği takdirde 48 saat içerisinde önlem alınacaktır.

www.kisirliktedavisi.net bir şirkete ait değildir, burada yer alan tüm materyaller bilgi amaçlı olup bu bilgilerin doğruluğunu www.kisirliktedavisi.net teyit etmemekle birlikte kanıtlamak zorunda değildir.

Site kullanımında gizlilik kurallarını kullanıcı veya ziyaretçi sitemizi girdiği andan itibaren kabul etmiş sayılmaktadır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM