• Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Son aylar çok zor oldu ve artık zorluklarla başa çıkma şansınız çok yüksek. Günlük yaşamınızda bir şeyi değiştirmek için özlem duyuyorsanız, şimdi yapın. Somut değişiklikler yapma zamanı geldi. Değişikliğin kişisel veya profesyonel, fiziksel veya duygusal olmasına bakılmaksızın harekete geçin.

BOĞA BURCU YORUMU

Sizin için önemli olmayan bir şeyden vazgeçmeniz istenirse, çekinmeden yapın. Bunu isteyen kişinin senden daha fazlasına ihtiyacı var. Eşyalarınız hakkında fazla sahiplenici olmayın. Şefkat olmadan, bugün hiçbir yere varamayacaksınız. Kendinizi başkalarının yerine koyun ve nereden geldiklerini anlayın.

İKİZLER BURCU YORUMU

Beklemede olan bir ilişkiye geri dönmeye başlıyorsanız, geri dönmenin doğru karar olup olmadığını merak edebilirsiniz. İşler biraz değişmiş olabilir. Ve ikiniz başaramayacakmış gibi hissedebilirsiniz. Ama bu şeye biraz daha zaman vermelisin. Böyle sert bir karar vermek için çok erken.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Gün oldukça olumlu olmalı ve büyük bir değişimin başlangıcındaki en ince ipuçlarını hissetmeye başlayacaksınız. Bu yeni aşama yedi ay sürecek. İlerledikçe daha fazla ifade özgürlüğü bulacaksınız. Kaçınılması gereken konularda yüksek vitese geçmeyi bekleyin. Önümüzdeki birkaç ay içinde kardeşlerle bazı sürtünmelerin ortaya çıkması muhtemeldir. Hepiniz üstesinden gelebilecek kadar büyüksünüz!

ASLAN BURCU YORUMU

Hayatınızdaki en önemli kişiye biraz daha enerji yatırmanın zamanı geldi - siz! Kendinize hak ettiğiniz tüm olumlu ilgiyi verin ve uzun zamandır istediğiniz bir hediyeyi kendinize alın. Uyuyun, okuyun, duş alın ve rahatlayın! Arada bir, kendinize yüksek kaliteli bir sevgi vermeniz gerekiyor!

BAŞAK BURCU YORUMU

Bu sizin için mükemmel bir tahmin! Bugün özel bir şey olmasa da, önümüzdeki yedi ay boyunca büyük bir özgürlük vaadi keşfedeceksiniz. Mesleğinizde ve aşk hayatınızda temel bir değişim gerçekleşmek üzeredir, aylar ilerledikçe, daha vizyoner, daha yaratıcı ve belki de daha asi olmayı beklemektedir. Bu sefer, son iki veya üç yıldan çok daha etkili olacaksınız.

TERAZİ BURCU YORUMU

Birinin manyetik cazibesi bugün sizi çekebilir, ancak çok hızlı çekilmeyin. Cazibe güçlü bir maddedir ve sizi dikkat etmeniz gereken önemli şeylerden uzaklaştırabilir. Eğlenin, ama sorumluluklarınızı gözden kaçırmayın.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün hissedebileceğiniz düşmanlık şaşırtıcı bir kaynaktan geliyor. Güvendiğiniz birinden beklemediğiniz hareket sizi üzebilir. Ancak siz başa çıkmayı bileceksiniz. Tehdit edici olmayan bir şekilde yüzleşin ve sizi neden ve nasıl üzdüklerini bildirin. Doğrudan iletişiminize tepkileri kritik olacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Analitik ve sezgisel tarafınız şu anda çatışıyor. Biriyle devam etmenin doğru yolunu bildiğinizi hissediyorsunuz, ancak içeride beklemenizi söyleyen, daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunu söyleyen derin bir şey var. Hangi taraf geçerli olmalı? Şu anda ikisini dengelemek zor ise biraz daha beklemelisiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün okumak ya da uzun bir yürüyüş yapmak gibi basit zevklere çekilebilirsiniz. Daha sessiz yerler arayın, huzur ve sükunetle dolu yumuşak bir gün yaratın. Bu, projelerinizde ilerlemeye çalışmanın günü değil. . Endişelerinizi dile getirmek veya bir alternatif önermek yerine akışına bırakın.

KOVA BURCU YORUMU

Garip tesadüfler sizi gün boyu rahatsız edebilir ancak sizi hedeflerinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin! Hepsi ilginç ama aynı zamanda anlamsız. Havada yaşamın olumlu yönde döndüğü hissi var. Bu, en çılgın fikirlerinizi bile gerçeğe dönüştürmek için işleri ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün yaratıcılığınızı harekete geçirmelisiniz. Yıldızlar, yeni bir projeye katılmanız ve hayal gücünüzün bir şey yapmasına izin vermeniz gerektiğini söylüyor. Yatak odanızı yeniden dekore etmek, bahçe düzenlemek veya birinin doğum günü için bir şey yapmak istiyorsanız, şimdi harekete geçin. Meşgul olmak için sanatsal bir şey bulun. İçinizde çiçek açan tüm fikirlerden yararlanın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM